Programista PHP

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Opis oferty

Stanowisko Programista PHP
Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie 6 500 netto
Preferowana forma współpracy: umowa o pracę, umowa o dzieło bądź B2B
Ilość Wakatów 1
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska
- Tworzenie nowych stron z gotowego szablonu graficznego,
- Tworzenie interfejsów użytkownika na podstawie projektu graficznego strony,
- Wprowadzanie modyfikacji i usuwanie błędów oraz bieżąca opieka zapewniająca prawidłowe działanie portali,
- Uczestnictwo w projektowaniu nowych rozwiązań i funkcjonalności dla posiadanych pod opieką portali

Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
- Przyjazną atmosferę
- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym biurze w Poznaniu J
- Pracę na cały etat / Umowa o pracę / o dzieło
- Możliwość udziału w szkoleniach oraz seminariach
- Wyjazdy/wyjścia integracyjne

Wymagania

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość PHP oraz MySQL
- Podstawowa znajomość frameworka Kohana bądź CakePHP
- Znajomość wzorca MVC -Bardzo dobra znajomość technologii (X)HTML, CSS
-Znajomość Javascript (framework jQuery), Ajax
- Znajomość bibliotek JS (jQuery, YUI, ExtJS)
-Znajomość systemu Wordpress
-Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym