Programista Java

Purcon Engineering

5 000 - 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy świadczącej pełen zakres usług developerskich, poszukujemy kandydata na stanowisko: Programista Java
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • szerokie możliwości rozwoju i doskonalenia kwalifikacji,
  • pakiet dodatkowych świadczeń,
  • pracę w zgranym zespole.

Wymagania

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji w oparciu o technologię Java,
  • wdrażanie i wsparcie dla istniejących systemów,
  • udział w analizie wymagań oraz testowaniu wytworzonych rozwiązań,
  • projektowanie aplikacji.
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java oraz specyfikacji JavaSE,
  • znajomość frameworków Spring, Hibernate,
  • umiejętność praktycznego wykorzystania wzorców projektowych,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL oraz PostgreSQL, RESTFull and SOAP WebServices,
  • podstawowa znajomość kontenerów aplikacji (Apache Tomcat, Jetty),
  • chęć uczenia się nowych technologii i ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie tworzenia oprogramowania,
  • umiejętność analizy wymagań, tworzenia specyfikacji oraz dobierania właściwych narzędzi i technologii do realizacji określonej funkcjonalności,
  • doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania (komercyjne lub akademickie).