PHP Developer

Sygnisoft S.A.

do 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Praca stała w biurze w centrum Warszawy. Realizacja różnorodnych projektów dla klientów z branży finansowej.

Wymagania

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w PHP poparte konkretnymi projektami,
  • Bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego/wzorców projektowych,
  • Znajomość co najmniej jednego frameworka MVC,
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych (SQL),
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem: HTML5, CSS3, JQuery,
  • Umiejętność pracy z GIT,
  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy z systemem JIRA,
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile (Scrum, Kanban)
  • Znajomość systemów Linux i konfiguracji serwera webowego
Obowiązki:
  • Bliska współpraca z Business Architectem, udział w projektowaniu aplikacji,
  • Programowanie i utrzymanie systemów transakcyjnych w technologii PHP,
  • Wsparcie oraz coaching junior programistów,
  • Dbanie o wysoką jakość kodu - code review, code refactoring
  • Pomoc w optymalizacji i unowocześnianiu procesów IT wewnątrz firmy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności technicznych w ciekawych projektach IT,
  • Realny wpływa na procesy wytwarzania oprpgramowania w firmie,
  • Pyszną kawę ;)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Ciekawe projekty
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Nieformalna atmosfera pracy