Programista C#

Eurekagroup

Obecnie dla jednego z moich Klientów, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT poszukuję osoby na stanowisko Programista C#.

HRCube Sp. z o.o. to zespół ekspertów realizujących indywidualnie dopasowane projekty rozwojowe z zakresu doradztwa personalnego, szkoleń biznesowych i BHP oraz rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, firmy działającej w branży IT poszukujemy kandydatów chętnych do współpracy na stanowisku:

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poznań (2 stanowiska)
Opis stanowiska:

 Udział w projektowaniu oprogramowania
 Rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania
 Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:

 Wykształcenie wyższe w specjalności Informatyka lub pokrewnych
 Mile widziana znajomość co jednej z technologii: .NET, WCF, WPF
 Znajomość programowania w języku: C# lub Java
 Mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem jednej z technologii: MVC, ASP.NET, C#, JavaScript, CSS
 Umiejętność pracy w zespole
 Nie wymagamy doświadczenia w programowaniu komercyjnym
Oferujemy:

 Atrakcyjny pakiet bonusowy
 Twórczą pracę w ambitnym zespole
 Szkolenia techniczne dostosowane do ścieżki kariery
 Bibliotekę techniczną
 Codzienne przekąski na koszt firmy
 Indywidualną ścieżkę szkoleniową
 Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
 Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
 Kontakt z najnowszymi technologiami
 Pracę w profesjonalnym zespole
Osoby zainteresowane współpracą, spełniające nasze oczekiwania prosimy przesyłać aplikacje wraz z oczekiwaniami finansowymi, terminem dostępności na adres email:
k. [email protected]
Pozdrawiam serdecznie,

Kinga Roszewska Kujawa
Specjalista ds. Rekrutacji
607 567 508
[email protected]
Eureka Sp. z o.o. | ul. Innowatorów 8 | Dąbrowa k/Poznania | 62-070 Dopiewo

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej ofert prosimy dołączyć następująca klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych HRCube Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie (adres: ul. Innowatorów 8, 62-070 Dopiewo), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 12140, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."