Tester oprogramowania, Bielsko-Biała

Eurekagroup
Inne

Obecnie dla jednego z moich Klientów, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT poszukuję osoby na stanowisko Tester oprogramowania.

HRCube Sp. z o.o. to zespół ekspertów realizujących indywidualnie dopasowane projekty rozwojowe z zakresu doradztwa personalnego, szkoleń biznesowych i BHP oraz rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, firmy działającej w branży IT poszukujemy kandydatów chętnych do współpracy na stanowisku: Tester oprogramowania

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Opis stanowiska/ zakres obowiązków:
 Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych.
 Testowanie zaawansowanych aplikacji klasy contact center i video contact center (przeprowadzanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, automatycznych).
 Raportowanie wykrytych błędów
 Instalacja oraz uruchamianie nowych rozwiązań na serwerach testowych.
 Przygotowywanie wersji instalacyjnych programów.
 Przygotowywanie dokumentacji systemu (w tym pomoc kontekstowa).

Wymagania:
 Znajomość zagadnień związanych z IT.
 Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.
 Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
 Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
 Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:
 Znajomość zagadnień bazodanowych,
 Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych
 Doświadczenie w pracy w zespole Scrum.
Oferujemy:
 Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie o strukturach międzynarodowych.
 Atrakcyjne warunki pracy.
 Atrakcyjny pakiet motywacyjny.
 Twórczą pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
 Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym.
 Kontakt z najnowszymi technologiami bazującymi na rozwiązaniach firm: Microsoft, VMWare, Cisco.

Osoby zainteresowane współpracą, spełniające nasze oczekiwania prosimy przesyłać aplikacje wraz z oczekiwaniami finansowymi, terminem dostępności
na adres email:

k. [email protected]
Pozdrawiam serdecznie,
Kinga Roszewska Kujawa
Specjalista ds. Rekrutacji
607 567 508
[email protected]
Eureka Sp. z o.o. | ul. Innowatorów 8 | Dąbrowa k/Poznania | 62-070 Dopiewo

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej ofert prosimy dołączyć następująca klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych HRCube Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie (adres: ul. Innowatorów 8, 62-070 Dopiewo), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 12140, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."