Programista C# - PowerBuilder

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku polskim od wielu lat, święcącej tryumfy na wielu polach w tym rozwiazania ERP, CRM, Bi

Szukamy osoby na stanowisko

Programista C# / PowerBuilder

Miejsce pracy: Katowice

Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania swojego CV: [email protected] lub kontaktu telefonicznego: 533 339 756

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • projektowanie funkcjonalności aplikacji Enterprise Architect, PowerBuilder, Visual Studio, MS SQL Server,
  • prace programistyczne w środowisku PowerBuilder, Visual Studio,
  • wykonywanie testów jednostkowych w tworzonym oprogramowaniu.
Wymagania:

  • znajomość .net, C#, TSQL,
  • znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL),
  • znajomość systemów klasy ERP,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu testów automatycznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • ,znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:

  • znajomość PowerBuilder.
Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, której produkty zajmują wiodącą pozycję wśród systemów wspomagających zarządzanie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy w zakresie systemów zarządzania oraz nowoczesnych technologii,
  • prywatną opiekę medyczną i zajęcia sportowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i przyjazną atmosferę.

Metodologia pracy

O TeamQuest Łukasz Łukaszewicz

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT