Poszukujemy Frontend Developera - Chorzów

DBMS

2 500 - 3 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://www.edbms.pl WWW

Język programowania

Do ekipy DBMS sp. z o. o. poszukujemy Frontend Developera do biura w Chorzowie. Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie szablonów w HTML i CSS oraz wsparcie w ich wdrażaniu. Zakres obowiązków obejmuje:
- tworzenie szablonów HTML na podstawie plików PSD
- tworzenie animowanych banerów w HTML5
- tworzenie skryptów JavaScript do obsługi podstawowych interakcji, animacji itp.
- tworzenie szablonów mailingów
- wsparcie programistów PHP we wdrażaniu szablonów

Wymagania

Wymagane umiejętności:
- opanowany HTML5 w stopniu średniozaawansowanym
- znajomość JavaScript w stopniu pozwalającym na tworzenie animowanych banerów, sliderów, interaktywnych galerii, obsługę AJAX itp.
- znajomość CSS3, SASS/LESS
- wykorzystywanie w pracy minifikacji kodu i nowoczesnego stacka technologicznego (gulp/grunt/npm i pokrewne narzędzia automatyzacji)
- umiejętność pracy z GIT Mile widziane:
- znajomość frameworków JavaScript pozwalających na tworzenie bardziej zaawansowanych aplikacji
- podstawowa znajomość systemów szablonów PHP, np. Twig
- podstawowa znajomość WordPressa w zakresie tworzenia szablonów
- podstawowa znajomość PHP w zakresie prostych skryptów wspierających frontend (np. zapis danych z formularza do bazy lub wysłanie maila)
- umiejętność optymalizacji rozwiązań pod kątem wagi oraz wydajności

Co oferujemy?
Pracę w biurze w centrum śląska, z bardzo dobrym dojazdem pociągiem, autobusem lub samochodem, w zespole programistycznym nastawionym na tworzenie nowoczesnych i ciekawych rozwiązań. Praca przy projektach dla dużych marek, niejednokrotnie będziesz mógł zobaczyć reklamę Twojego rozwiązania w ogólnopolskich telewizjach. Niezobowiązująca atmosfera i profesjonalne podejście do pracy, praca z doświadczonymi programistami. Kawa, herbata i inne udogodnienia :)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Szkolenia

O DBMS

Jesteśmy grupą dynamicznych i kreatywnych osób od 10 lat specjalizujących się w budowaniu baz danych oraz ich efektywnym wykorzystywaniu w ramach kampanii marketingowo-sprzedażowych. Bazy danych to dla nas coś więcej niż zbiór kontaktów. Dla nas to szczegółowa wiedza o Użytkownikach, ich potrzebach oraz zainteresowaniach, dzięki której w dzisiejszym świecie dynamicznie zmieniających się zachowań konsumentów możemy pomóc naszym Klientom dotrzeć do właściwej grupy odbiorców, we właściwy sposób, z odpowiednim przekazem i w najlepszym czasie. Łączymy miliony danych oraz nowoczesne formy komunikacji, aby efektywnie wspierać działania sprzedażowe naszych Klientów, bo wierzymy w wartość jaką dajemy naszym klientom.