Programista C/C++ (Kraków)

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Język programowania
Narzędzia

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dotyczących gromadzenia, przechowywania i wymiany danych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista C/C++

Lokalizacja: Kraków

Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania swojego CV: [email protected] lub kontaktu telefonicznego:
533 339 756

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji na platformy storage (RaspberryPI, NAS). Stanowisko jest w pełni samodzielne, mile widziane osoby kreatywne, nastawione na poszukiwanie nowych rozwiązań.
Wymagania:

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w projekt,
  • Dobra znajomość C/C++,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym (oprogramowanie),
  • Dobra znajomość systemu Linux, głównie pod kątem dystrybucji, wydajności, bezpieczeństwa oraz komunikacji z systemowymi API.
Oferujemy:

  • Udział w ciekawym i innowacyjnym projekcie,
  • Twórczą, niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Metodologia pracy

O TeamQuest Łukasz Łukaszewicz

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT