Junior Scala Developer

SoInteractive
Język programowania
Narzędzia

Programując lubisz zwięzłość, minimalizm i brak ograniczeń? Chcesz uczyć się od najlepszych? Nie musisz mieć dużego doświadczenia — liczy się pasja i chęć rozwoju! Wybierz język przyszłości i twórz innowacyjne aplikacje jako Junior Scala Developer.

Kogo szukamy?
Szukamy osoby, której zadaniem będzie rozwijanie naszego systemu przetwarzania eventów, implementacja funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją oraz przygotowanie testów jednostkowych.

Wymagania

Twoje zadania:
  • Wdrażanie funkcjonalności zgodnie ze specyfikacja (również na gruncie współpracy - programowanie w parach oraz działań z zakresu R&D)
  • Opracowanie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej wdrożonych przez siebie rozwiazań
  • Pomoc w otrzymaniu wysokiej jakości kodu wytwarzanego przez zespół developerski (realizacje Code Review)
  • Przygotowanie testów jednostkowych, współpraca z działem QA
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka Scala
  • Znajomość zagadnień programowania współbieżnego oraz systemów rozproszonych
  • Znajomość obiektowych i funkcyjnych wzorców projektowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającej komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • Znajomość frameworków Play! Akka, Spray
  • Znajomość MongoDB, RabbitMQ
  • Znajomość metodologii Agile/SCRUM
  • Praktyczna znajomość środowiska Linux (Ubuntu)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kompleks sportowy (siłownia, basen, sauna)
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Słodkości w każdy piątek
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O SoInteractive

Engagement Driven Lab
Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączymy know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2B, B2C i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Za pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarczamy produkty pozwalające na budowę motywacji, zmianę ludzkich zachowań czy efektywne zarządzanie czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, user experience, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji oraz obu Ameryk.