PHP Developer

Hays Poland

do 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT (software house), poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
PHP Developer Lokalizacja: Warszawa
Czas trwania: długofalowa współpraca
Forma współpracy: kontrakt B2B
Wynagrodzenie: do 10 000 PLN NETTO+VAT, uzależnione od poziomu umiejętności i doświadczenia

Zakres obowiązków:
• projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów
• opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
• diagnostyka błędów

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych
• znajomość zasad programowania obiektowego
• bardzo dobra znajomość języka PHP
• znajomość frameworka Yii (warunek konieczny)
• dobra znajomość HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery),
• doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL lub PostgreSQL)
• umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:
• optymalizacja zapytań SQL
• znajomość narzędzi do wersjonowania kodu
• umiejętność tworzenia testów jednostkowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Medicover
  • Karta Multisport
  • ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy
  • możliwość udziału w konferencjach
  • wynagrodzenie płatne w przeciągu 14 dni

O Hays Poland

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.