PROGRAMISTA PYTHON - SEKTOR FINANSOWY

Cosmoworker
Język programowania
Framework
Narzędzia

Rekruterzy Cosmoworker Polska poszukują obecnie pracowników na stanowisko: Programista Python - branża finansowa Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

udział w projekcie mającym na celu stworzenie nowej wersji istniejącej aplikacji desktopowej dla klientów banku.

Wymagania:

umiejętność programowania aplikacji w Python (porządane min. Python 2.7),
Dobra znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Django, Pytamid, Pylons, Flask,
Podstawowa znajomość narzędzi do testowania, metod oraz metodologii skryptowych,
umiejętność analitycznego myślenia,
Doświadczenie w pracy z GIT,
Znajomość SQL (np. ORACLE) - mile widziane,
Praktyczne doświadczenie w Linux/Unix (np. shell scripting) - mile widziane,
Znajomość Java Script - mile widziane.

Oferujemy:

pracę w Warszawie,
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (50-70 zł/h netto),
umowa B2B,
przewidywany czas trwania współpracy - 5 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Dodatkowe informacje:

możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-255
660-457-009
poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946