SENIOR DEVELOPER .NET

Cosmoworker
Język programowania
Framework

Rekruterzy Cosmoworker Polska poszukują obecnie pracowników na stanowisko: SENIOR DEVELOPER .NET Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

Rozwój oprogramowania dedykowanego zgodnie z najwyższymi standardami

Udział w testowaniu oraz integracji tworzonych aplikacji

Uczestnictwo w globalnych grupach projektowych
Wsparcie procesów programowania
Utrzymywanie oraz udoskonalanie istniejących rozwiązań, rozwiązywanie błędów technicznych
Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość C#

Bardzo dobra znajomość angulara JS
Znajomość technologii Silverlight, JavaScript, ASP.NET oraz IIS, C#, C/C++, SQL
Angielski - poziom min. B2
komunikatywność
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

pracę w Warszawie
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (60-70 zł/h netto)
umowa B2B
przewidywany czas trwania współpracy - 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Dodatkowe informacje:

możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-255
660-457-009
poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946