iOS Developer

Human Resources Poland

3 500 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój. Obecnie do zespołu poszukują pilnie kilku osób na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Poznań (wielkopolskie)

Oferta:

- praca w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (diety zagraniczne + premie),
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość awansu ,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia/kursy).

Wymagania

Obowiązki:

- tworzenie oraz rozwijanie aplikacji mobilnych na platformy iOS do nowatorskiego
- sprzętu dla sportu motorowego.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka Objective-C,
- bardzo dobra znajomość iOS od strony użytkownika,
- znajomość środowiska iOS SDK
- znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
- swoboda w posługiwaniu się notacjami XML, UML,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- gotowość do wyjazdów służbowych.