.NET Developer

Human Resources Poland

3 500 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Framework
Inne

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój. Obecnie do zespołu poszukujemy pilnie kilku osób na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Poznań (wielkopolskie)

Oferta: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (premie, diety zagraniczne),
- szkolenia i rozwój,
- narzędzia pracy: telefon, laptop,
- uczestnictwo w ciekawych projektach,
- pracę w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

Obowiązki:

- udział w projektowaniu i programowaniu systemów zarządzania produkcją/ narzędzi do kontroli procesów biznesowych,
- udział w testach systemowych oraz we wdrożeniach systemów sterowania produkcją,
testowanie aplikacji.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość .NET w językach C# lub C++,
- znajomość XML, UML,
- min. 2 lata doświadczenia z zakresu relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
- dobra znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego lub niemieckiego,
- mile widziane ukończone studia wyższe (tytuł magistra lub inżyniera) na kierunku informatyka lub pokrewnym z bardzo dobrą umiejętnością programowania,
- gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec i innych krajów.