Senior Quality Engineer / Senior Sotware Tester

Grupa Profas

5 000 - 10 000 zł netto

Narzędzia

Dla naszego klienta, z branży marketingu który jest jedną z największych agencji SEM w Europie poszukujemy kandydata na stanowisko: Senior Quality Engineer / Senior Sotware Tester

Wymagania

Zakres obowiązków:
• tworzenie przypadków i skryptów testowych
• przeprowadzanie testów i raportowanie ich wyników
• tworzenie dokumentacji technicznej
• ścisła współpraca z zespołem programistycznym Wymagania:
• znajomość zagadnień testowania oprogramowania
• minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• swobodna praca w środowisku Linux
• język angielski przynajmniej na poziomie czytania i pisania dokumentacji technicznej
• znajomość narzędzi typu Selenium, TestNG, JUnit FitNesse, Bamboo będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• bardzo dobre warunki finansowe
• bardzo dobre warunki socjalne
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
• swobodną atmosferę pracy w młodym zespole