Junior Java Developer

SoInteractive
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Przy dużej kawie lubisz pogadać o Big Data, NLP czy Data Miningu? Nie obce są Ci Java, SQL, Spring i Rest? Zmierz się z najnowszymi technologiami. Rozwiń swoje supermoce. Hadoop, Spark i Elasticsearch czekają.

Wymagania

Twoje zadania:
  • Prace badawczo-rozwojowe w zakresie Big Data, z użyciem najnowszych narzędzi takich jak Hadoop, Spark czy Elasticsearch
  • Wykorzystywanie zagadnień z dziedziny uczenia maszynowego, NLP czy Data Miningu w praktyce
  • Rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością oraz skalowalnością
  • Poznawanie nowych technologii

Nasze wymagania:
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Praktyczna znajomość frameworka Spring
  • Znajomość oraz doświadczenie w REST/JSON
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość jednego z wybranych systemów kontroli wersji
  • (SVN, GIT)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
  • czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Znajomość środowiska Unix/Linux

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kompleks sportowy (siłownia, basen, sauna)
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Słodkości w każdy piątek
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O SoInteractive

Engagement Driven Lab
Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączymy know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2B, B2C i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Za pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarczamy produkty pozwalające na budowę motywacji, zmianę ludzkich zachowań czy efektywne zarządzanie czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, user experience, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji oraz obu Ameryk.