Programista Java

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania

Dla międzynarodowego studia GameDev szukamy obecnie Java Developera do współpracy przy bieżących projektach na platformy mobilne. Oferujemy:
- Wynagrodzenie w granicach 7-12k brutto na umowie o pracę
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju w branży entertainment

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Programowanie gier multiplayer na platformy mobilne od strony serwera, w które grają miliony ludzi na całym świecie Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość Java (J2SE),
- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w technologiach Java (server side)
- Umiejętność debugowania i optymalizacji kodu
- Mile widziana znajomość Amazon Web Service (AWS)
- SVN/Git, Linux

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.