Programista PHP, CSS3, HTML5, MySQL, C Sharp, Javasript

ProLine
Język programowania
Baza danych
Inne

Firma ProLine od 22 lat kieruje swoją ofertę do entuzjastów komputerów, graczy i nie tylko. ProLine to zespół utalentowanych i kompetentnych ludzi, dzięki którym jest w stanie niezawodnie spełniać marzenia naszych klientów. Należy do ścisłej czołówki e-commerce, zawsze plasując się pośród najlepszych firm i wielokrotnie otrzymując nagrody w różnego rodzaju rankingach. PHP, HTML5 i CSS nie mają przed Tobą tajemnic? Poruszasz się swobodnie w jQuery i Javascript? Lubisz wprowadzać innowacje w istniejące systemy poprawiając ich funkcjonalność? Masz czasami przeczucie, że można by jeszcze coś tu usprawnić? Potrafisz programować w C Sharp? Lubisz pracę w przyjaznym środowisku? W takim razie to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Stanowisko: Programista.
Miejsce pracy: Centrala ProLine, Mirków k. Wrocławia.
Region: dolnośląskie.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
Wymiar pracy: pełen etat.

Wymagania

Jaki jest zakres obowiązków:
  • przekształcanie projektów graficznych w działający kod HTML5 / CSS,
  • analiza możliwości rozwoju systemu,
  • przygotowywanie nowych funkcjonalności,
  • dbanie o wysoką jakość wdrażanych rozwiązań,
  • reagowanie na zgłaszane problemy,
  • samodzielne i kreatywne wyszukiwanie rozwiązań,
  • łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą,
  • tworzenie dokumentacji wdrażanych rozwiązań,
  • sugerowanie ulepszeń istniejących rozwiązań.
Jakie mamy wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, CSS3, HTML5, MySQL,
  • bardzo dobra znajomość Javasript, jQuery,
  • bardzo dobra znajomość C Sharp (C#),
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji sieciowych,
  • znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dzielenie się wiedzą i komunikatywność.
Co oferujemy:

  • Pracę w działającej od ponad 22 lat stabilnej firmie,
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość realizowania się w pracy którą lubisz,
  • możliwość awansu.