Developer C#, MS SQL, ORACLE,MySql, JavaScript- Praca zdalna

20 - 120 zł netto / godzinowo

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty Firma quickTask.pl - Jest agencja pracy zdalnej, Jeśli lubisz wyzwania , nowe technologie i chcesz pracować w domu w dowolnym wymiarze godzin, ta oferta jest dla Ciebie.
Obowiązki:
- Rozwój i utrzymanie systemów opartych o technologie webowe i bazodanowe.
Oferujemy:
- pracę zdalną w oparciu o kontrakt na konkretne projekty w dowolnym wymiarze godzin ( Sam decydujesz ile godzin w tygodniu chcesz poświecić na prace dla Nas).
- Innowacyjne projekty.
- Nowe technologie i rozwiązania.
-Możliwość rozwoju w wybranym zakresie

Aplikuj przez stronę http://quicktask.pl/php/apply.php

Wymagania

Wymagania:
- terminowość i sumienność,
- znajomość HTML, CSS,
znajomość C#, VB.NET
- znajomość relacyjnych baz danych ( MySQL, MS SQL, Oracle)
- mile widziana znajomość JavaScript jQuery, Bootstrap.
więcej info na http://quicktask.pl/

Obowiązki Rozwój i utrzymanie systemów opartych o technologie WebHTML
Informacje o rekrutacji