Programista C ++

About You.Pl
Język programowania

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta z branży informatycznej, który zdobył na swoim rynku pozycję lidera innowacji aktywnie działający między innymi na terenie Polski, w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:

Projektowaniem i tworzeniem aplikacji C++ związanych z obsługą dokumentów i obrazów,Tworzeniem aplikacji dla platformy WindowsUtrzymaniem i rozwojem istniejących aplikacjiPrzygotowywanie dokumentacji technicznejRealizacją zadań zleconych przez przełożonych

ZAPEWNIAMY:

Wynagrodzenie stałe na wysokim poziomie oraz korzystny system premiowy,Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuWewnętrzne szkolenie wdrożeniowe do pracy

OCZEKUJEMY:

Wykształcenia informatycznego, preferowane wyższeUmiejętności posługiwania się programami komputerowymi C++Doświadczenia w zakresie programowania C++

Znajomości zasad tworzenia aplikacji na platformy Windows