programista (Siemens Simatic S5 i S7, Rockwell, Schneider)

GP People Sp z o.o. Sp.K.

GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie podmiotów gospodarczych. Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572 potwierdzony wpisem w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. GP People jest również członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Jest jednocześnie członkiem Komisji Etyki w SAZ, co dodatkowo obliguje do zachowywania najwyższych standardów etycznych i prawnych.

Aktualnie dla naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży informatycznej, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z zakresu programowania, poszukujemy pracownika na stanowisko:

programista (Siemens Simatic S5 i S7, Rockwell, Schneider / Intouch, Cimplicity, WIN-CC

miejsce pracy: Hattingen / Nadrenia-Westfalia / Niemcy

nr ref: pro/12/13

wymagania niezbędne:

- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, podstawowa znajomość j. niemieckiego mile widziana

- praktyczna znajomość systemów wspomagania projektowania firmy Siemens Simatic S5 i S7, Rockwell, Schneider

- umiejętność programowanie systemów wizualizacji – Intouch, Cimplicity, WIN-CC

- wykształcenie wyższe techniczne (automatyka przemysłowa) bądź ukończone technikum
- dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy, odpowiedzialność

zakres zadań:

- tworzenie oprogramowania,

- utrzymywanie pozytywnych relacji klientem (doradztwo techniczne), uruchamianie i bieżąca obsługa systemów u klientów, diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów z działaniem oprogramowania i urządzeń

- częste podróże służbowe, również zagraniczne

- odpowiedzialność za terminowość i koszty

oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

- pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, między innymi w znalezieniu zakwaterowania

- płatne nadgodziny (planowo 40 h pracy tygodniowo)

- wsparcie polskiego biura

- umowę o pracę na czas nieokreślony
- pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne na warunkach niemieckich

Metodologia pracy

O GP People Sp z o.o. Sp.K.

generally people