Programista ASP.NET & SharePoint

  • Umowa o pracę Umowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukuję osoby na stanowisko Programista ASP.NET&SharePoint. Naszym Klientem jest czołowa polska firma doradczo-wdrożeniowa z branży Wewnętrznych Systemów Zarządzania Komunikacją, Procesami i Dokumentami w Organizacjach.

Oferujemy:
• Stabilną pracę,
• Udział w ciekawych projektach dla największych firm Polskich;
• Możliwość pracy w najnowszych technologiach;
• Wpływ na kreowanie rozwiązań technicznych w produktach i projektach;
• Możliwość kreowania produktów;
• Możliwość rozwoju.

Wymagania

Zakres obowiązków: • Projektowanie rozwiązań wdrażanych na platformie SharePoint 2013 oraz 2010 w tym: On-Premise, On-line, Hybrid;
• Tworzenie rozwiązań za pomocą Visual Studio dla platformy SharePoint 2013 oraz 2010 również wykorzystaniem modelu MVC w architekturze: On-Premise, On-line, Hybrid;
• Instalacja i konfiguracja rozwiązań Zleceniodawcy;
• Analizowanie dokumentacji biznesowych;
• Przygotowywanie wycen (czasochłonność) na podstawie dokumentacji ;
• Tworzenie dokumentacji technicznych dla wykonanych rozwiązań;
• Tworzenie instalatorów dla wykonanych rozwiązań
• Raportowanie czasu poświęconego na wykonanie rozwiązania
• Serwisowanie wdrożonych przez Zleceniodawcę rozwiązań (realizacja zgłoszeń serwisowych);
• Prace programistyczne w zakresie funkcji aplikacji
• Instalacja i konfiguracja wykonanych aplikacji
• Przygotowywanie dokumentacji technicznych wykonanych aplikacji
• Udoskonalanie istniejących rozwiązań

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w technologii ASP .NET i SharePoint;
• Znajomość usług SharePoint w tym umiejętności konfiguracji środowiska SharePoint;
• Dobra znajomość technologii webowych Microsoft (ASP.NET, IIS);
• Dobra znajomość Visual Studio, Microsoft .NET Framework, Microsoft SQL Server, jQuery JavaScript;
• Dobra znajomość zagadnień związanych z Web Services SharePoint;
• Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień:
 SQL Reporting Services
 Grafika (CSS)
 HTML 5
 SVN
 Team Foundation