Tester Oprogramowania

Slideworx

Jesteśmy firmą tworzącą profesjonalne systemy raportowania dla największych międzynarodowych koncernów na świecie. Zajmujemy się walidacją dużych zbiorów danych, ich wizualizacją i analizą. Posiadamy własne, oparte na unikalnej koncepcji oprogramowanie, które szybko podbija rynek dużych korporacji. Aktualnie pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester oprogramowania

Jeżeli jesteś naprawdę dobry w tym, co robisz i chcesz pracować wśród najlepszych oraz pomóc nam w osiągnięciu dużego, międzynarodowego sukcesu, wyślij do nas swoje CV.

Opis stanowiska:
Dogłębne zrozumienie danych oraz kontekstu biznesowego naszych rozwiązań będą jednym z głównych zadań naszego testera. Zanim dostarczymy produkty naszym klientom, tester oprogramowania będzie odpowiedzialny za upewnienie się czy działają one stabilnie i sprawnie oraz czy dobrze wyglądają. Spostrzegawczość jest na tym stanowisku kluczowa, ponieważ wysoka jakość to cecha, która wyróżnia nasze produkty na tle konkurencji. Na tym stanowisku liczy się również kreatywność, ponieważ zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje zmian na lepsze.
Szczególnie chętnie przyjmiemy do pracy zaocznych studentów informatyki, którzy w przyszłości chcieliby zostać programistami.

Wymagania

Formalne wymagania:
 pasjonat komputerów,
 chęć rozwoju.

Mile widziane:
 znajomość podstaw programowania (np. C#, JavaScript).

SlideWorx oferuje:
 zróżnicowany zakres obowiązków w prestiżowych projektach i wielojęzycznym środowisku,
 atrakcyjne wynagrodzenie oraz roczną premię,
 szkolenia i kursy językowe,
 dodatkowe świadczenia dla pracowników (karta fitness, prywatna opieka medyczna),
 cotygodniowe lunche w siedzibie firmy,
 coroczne wycieczki firmowe,
 pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV na adres: [email protected].
Chętnie spotkamy się z Tobą, żeby omówić szczegóły dotyczące tego stanowiska.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Obiady czwartkowe (różne kuchnie świata w naszym biurze)

O Slideworx

The place for most talented people.
Jesteśmy firmą tworzącą nowoczesny webowy system raportowania dla największych międzynarodowych koncernów na świecie. Tworzenie koncepcji systemu oraz jego rozwój odbywają się w całości na miejscu w Poznaniu w naszym ponad 50-cio osobowym zespole.