Inżynier Systemu

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Nasz Klient, duża spółka akcyjna, integrator IT o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z nowymi interesującymi projektami poszukuje osób na stanowisko Inżynier Systemu (IT SYSTEM ENGINEER) w zespole wdrożeniowym Microsoft. Firma jest certyfikowanym partnerem Microsoft. Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dużej firmie (południe Wrocławia)
Atrakcyjne zarobki podstawowe, powiązane z wynikami pracy (system premiowy)
Możliwość awansu

Wymagania

Oczekujemy:
Doświadczenie w firmie oferującej rozwiązania dedykowane dla sektora średnich i dużych przedsiębiorstw, najlepiej z firmy – producenta lub integratora IT
Doświadczenie we wsparciu technicznym klientów lub użytkowników wewnętrznych w zakresie oprogramowania i systemów Microsoft
Znajomość produktów infrastrukturalnych Microsoft / Citrix, VM, Cisco / Juniper / IBM / SUN / HP / Dell
Znajomość rozwiązań sprzętowych IT (systemy, Datacenter, SaaS, Storage)
Wykształcenie wyższe inżynierskie (informatyczne będzie atutem)
Znajomość i certyfikacja z obszaru IT i technologii Microsoft (m.in.: MCP, MCTS, Cisco, HP) będą atutem
Prawo jazdy kat. B
Komunikatywność, odpowiedzialność

Obowiązki:
Praca w zespole rozwiązaniowym Microsoft, realizacja projektów wdrożeniowych usług IT / software do dużych klientów korporacyjnych / edu / public
Dobór rozwiązań pod względem zagadnień technicznych i potrzeb klienta
Udział w tworzeniu ofert wdrożeniowych i przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej
Współpraca z integratorami w ramach zespołów projektowych oraz z dostawcami sprzętu i rozwiązań
Prowadzenie szkoleń
Doradztwo w zakresie rozwoju infrastruktury IT
Budowanie bezpośrednich relacji z klientami oraz tworzenie długoterminowej strategii IT wspólnie z klientami

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!