RoR Developer [Warszawa; 10-15 tys. pln netto B2B]

New-Invest

10 000 - 15 000 zł netto

Opis oferty

Cześć,
stabiny startup z sukcesem rozwijający własny, autorki projekt umożliwiający porównywanie ofert z sektora ubezpieczeniowego pod kątem dużej ilości zmiennych, poszukuje

Ruby on Rails Developerów

Miejsce pracy: Warszawa (możliwość częściowej pracy zdalnej)
Wynagrodzenie: 10 000 – 15 000 PLN netto B2B z płatnym urlopem
+ po upływie okresu próbnego możliwość bycia współudziałowcem w firmie, poprzez otrzymanie nawet do 5% udziału spółki.
Współpraca stała i długofalowa.

Oferujemy:
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Stabilność zatrudnienia i mozliwość szybkiego awansu na stanowisko TeamLead
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy

Wymagania

Obowiązki:
• Ścisła współpraca z zespołem zarządzającym rozwojem nowoczesnej porównywarki ubezpieczeń
• Analiza technologiczna zewnętrznych serwisów integracyjnych w kontekście planów rozwoju
• Programowanie wysokiej jakości komponentów warstwy integracyjnej
• Aktywny udział w pełnym procesie wdrożeniowym (projektowanie, budowanie, testowanie, uruchamianie), Wymagania:
• Minimum 3,5 roku doświadczenia komercyjnego
• Dobra znajomość Ruby 2.0, Rails 4+
• Znajomość baz danych: mySQL, postgreSQL
• Stosowanie dobrych praktyk takich jak: TDD, Code Review,
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca czytanie dokumentacji
• Umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej
• Otwartości na pokrewne technologie
• Odpowiedzialności za dostarczony kod i realizowane zadania

Mile widziane:
• Doświadczenie związane z HTML, CSS, Javascript, jQuery, Bootstrap, Backbone,
• Doświadczenie związane z projektowaniem i testowaniem web AP,
• Doświadczenie związane z branżą ubezpieczeniową/finansową.