Technolog programista CNC

Ira Net

5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Dla naszego Klienta, lidera w branży lotniczej i medycznej poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko Technolog programista CNC
Opis stanowiska:
• programowanie wycinarek i frezerek 5-osiowych,
• opracowywanie technologii wykonywania bardzo precyzyjnych detali do obróbki wykorzystywanych w branży medycznej i lotniczej,
• współpraca z zespołem technologów programistów w zakresie optymalizacji kosztów narzędziowych.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, (inżynieria materiałowa, mechatronika, automatyka robotyka, mechanika i budowa maszyn),
• 5 lat doświadczenia w pracy w zawodzie technolog,
• Umiejętność obsługi programów SolidWorks, NX, ( min. jeden z nich) oraz GiBscam,
• Praktyczna znajomość obsługi pięcioosiowych centrów frezarskich ze sterowaniem Fanuc oraz sterownikiem Siemens,
• Wymagana znajomość rysunku technicznego,
• Wiedza, motywacja do pracy, samodzielność od momentu rozpoczęcia pracy, wysoko rozwinięte zdolności pracy w zespole i pod presja czasu oraz praca przy kilku projektach jednocześnie.
• Warunek konieczny: znajomość j. angielskiego technicznego min. na poziomie B2,
• Mile widziana znajomość j. niemieckiego.
• Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat musi zaliczyć test merytoryczny ze znajomości branży. Oferujemy:
• Możliwość wzięcia udziału w kursach, szkoleniach opłacanych przez Firmę,
• Praca w systemie jednozmianowym, możliwa praca w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatnych lub do odebrania,
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia plus premia,
• Umowa o pracę na czas określony poprzedzona umową na 3 miesięczny okres próbny.

Wyślij swoje CV na adres: [email protected]