Programista iOS

PGB HR

7 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Inne

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta - firmy z branży IT, autora innowacyjnej platformy do budowania i zarządzania relacjami z Klientem, poszukuje Kandydata na stanowisko: Programista iOS

Miejsce pracy: Warszawa

Klient oferuje:

• Rozwój w wielu obszarach;
• Pracę we własnym rytmie;
• Stabilność zatrudnienia;
• Elastyczne godziny pracy;
• Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

Zadania: • Opracowywanie aplikacji mobilnych przy użyciu Objective- C i Swift;
• Udoskonalanie wdrożonych rozwiązań;
• Proponowanie kierunku rozwoju technologicznego aplikacji mobilnych;
• Rozwój dotychczasowych aplikacji dla platformy iOS.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość Objective-C udokumentowana skończonymi projektami;
• Znajomość SWIFT;
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji iOS przy użyciu Objective- C i Swift;
• Znajomość popularnych bibliotek i narzędzi.