DEVELOPER .NET

ITIS Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.itis.pl WWW

Opis oferty

Oferujemy:

- Udział w ciekawych, ambitnych projektach dla Klientów w Polsce i zagranicą

- Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów

- Udział w szkoleniach i konferencjach

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

- Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji ze zdjęciem na adres: [email protected] z nazwą stanowiska w temacie oraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

Wymagamy:

- Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- Wykształcenia wyższego technicznego

- Znajomości C# i platformy .NET (frontend development lub backend development)

w szczególności               dla frontend development: ASP.NET, AJAX, Typescript, HTML

dla backend development: WCF/WebApi, LINQ, Workflow Foundation, MS SQL Server, T-SQL

- Umiejętności zastosowania wzorców projektowych

Zadania:

- Praca w międzynarodowych projektach klasy Enterprise

- Realizacja ambitnych rozwiązań przy użyciu VS 2013/2015, TFS 2013 i .NET 4.5

- Tworzenie responsywnych aplikacji internetowych (ASP.NET, Single Page Application, Typescript)

- Tworzenie mobilnych aplikacji multiplatformowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O ITIS Sp. z o.o.

O NAS:

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i  innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w  Polsce, jak i zagranicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.