Programista .NET (JavaScript) w Gdańsku

Grupa ProfAs

do 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Obecnie dla naszego Klienta, jednej  z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku od 1996 roku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista .NET (JavaScript). Aktualne projekty firmy to m.in. mariaż telewizji i internetu - telewizja hybrydowa. Firma współpracuje m.in. z Orange, Vodafone, UPC i SeaChange.

Wymagania

Zakres obowiązków:

• praca w zespole pracującym nad rozwojem portali turystycznych i systemów rezerwacji wycieczek

Wymagania:

• wykształcenie wyższe informatyczne lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
• Środowisko .NET, ASP.NET (2-3 lata doświadczenia)
• JavaScript – szeroka wiedza w projektowaniu skomplikowanych aplikacji
• znajomość jQuery, Bootstrap będzie atutem
• znajomość NetNuke
• znajomość technologii HTML5/CSSS
• znajomość Photoshopa, mile widziane umiejętności graficzne
• znajomość metodologii Agile
• j. angielski na poziomie pozwalającym na współpracę w międzynarodowym zespole
• komunikatywność, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

• wynagrodzenie 10 000 pln netto B2B /10 000 pln brutto etat
• dogodne godziny pracy w wymiarze 8 h (możliwe godz. rozpoczęcia : 7.00/8.00/9.00)
• prywatna opieka medyczną, zajęcia sportowe, MultiSport
• kursy i szkolenia m.in. Certyfikaty Microsoft, język angielski
• duża samodzielność w działaniu
• praca w systemie badawczo-rozwojowym R&D