Programista Java/Python, SQL – zespół BigData

Sales For

7 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Poszukiwany Programista Java/Python, SQL – zespół BigData Widełki: 7 000 - 10 000 zł netto (umowa o pracę lub B2B)
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
Implementacja nowych funkcjonalności platformy BigData Portalu Informacyjnego,
Współtworzenie wizji rozwoju dotyczących dalszego rozwoju platformy,
Zapewnienie stabilności działania platformy BigData,
Uczestnictwo w bieżących pracach zespołu pracującego w modelu DevOps.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe kierunkowe informatyczne lub pokrewne (np. telekomunikacja, automatyka)
3 letnie doświadczenie na stanowisku programistycznym,
Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne, orientacja na cel, umiejętność kreatywnego myślenia oraz umiejętności analitycznego myślenia,
Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność,
Bardzo dobra znajomość języków programowania np.: Python, Java,
Bardzo dobra znajomość SQL,
Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
Znajomość zagadnień budowy rozproszonych systemów informatycznych,
Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z algorytmiką i doborem struktur danych,
Podstawowa znajomość ekosystemu Hadoop,
Dobra znajomość technologii internetowych (protokoły sieciowe, WebSerwisy, cache, kolejki),
Znajomość systemu Linux na poziomie administracyjnym (HA, automatyzacja, SaltStack, Puppet).

Mile widziane:
Znajomość Hive, Impala, Spark,
Znajomość paradygmatu Mapreduce,
Znajomość narzędzi Kafka, Flume,
Znajomość Storm,
Znajomość HBase,
Znajomość zwinnych metodyk Scrum lub Kanban.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie Cv na adres: [email protected] w przypadku pytań zapraszam na priv. :)