Młodszy Administrator IT/ Inżynier Wsparcia Technicznego

Grupa Most Wanted!
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży nowych technologii, poszukujemy doświadczonych i dynamicznych Kandydatów na w/w stanowisko.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Interesującą i niezależną pracę w międzynarodowym środowisku,
• Elastyczne godziny pracy;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Możliwość rozwoju wśród najlepszych specjalistów;
• Dobre warunki pracy w nowoczesnej firmie;
• Dofinansowanie do karty Multisport

Wymagania

Jedyne czego wymagamy: • Wykształcenie wyższe techniczne;
• Znajomość języka Java, baz danych SQL oraz systemu Linux;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Zdolność analitycznego myślenia;
• Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu.

Zakres obowiązków: • Wsparcie techniczne w zakresie systemów IT;
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
• Współpraca i kontakt z klientami oraz dostawcami w zakresie wsparcia technicznego;
• Opracowywanie dokumentacji technicznej
• Tworzenie nowych aplikacji bazodanowych.