Java Developer

NBCR Sp. z o.o.

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Developer Java

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: NBCR/AA/08/2015/I/JD

Oferujemy :

• Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
• Rozwój osobisty, gwarantowany szkoleniami i certyfikatami,
• Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
• Elastyczne godziny pracy,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania

Zakres obowiązków: Uczestniczenie w każdym z etapów realizowania projektu – analiza, implementacja, wdrożenie, rozwój aplikacji oraz wprowadzanie koniecznych zmian i poprawek.

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ścisłe),
• Doświadczenie programowania w języku JAVA (JEE/J2EE) (mile widziani także Juniorzy),
• Praktyczna znajomość:
-Technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript),
-Technologii Spring, Hibernate (Spring, JPA/Hibernate, Apache Struts 2),
-Baz danych SQL oraz relacyjnych baz danych,
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.