Analityk Systemów Oracle /EBS Kraków

Agencja rekrutacyjna Jobfinder
Baza danych

Dla Naszego Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu w Krakowie poszukujemy osób  na stanowisko:

Analityk Systemów Oracle /EBS

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref: WAK14ASOHB

Oferujemy:

Udział w interesujących i ambitnych projektach w międzynarodowych strukturach,

6 miesięczne szkolenie w dziale OM, 3-4 miesięczne szkolenie w dziale FM,

Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i pakiet świadczeń socjalnych,

Pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

Obowiązki :

Praca w jednym z 3 departamentów (Zarządzania łańcuchem dostaw, Zarządzania zamówieniami, Zarządzania finansami)

Utrzymanie aplikacji systemowych,

Weryfikacja funkcjonalności systemów,

Przeprowadzanie szkoleń dla członków zespołu,

Prowadzenie sesji analitycznych w oparciu o współpracę z użytkownikami biznesowymi i developerami,

Zbieranie i definiowanie nietechnicznych wymagań biznesowych użytkowników,

Prowadzenie analizy zgodnie z wytycznymi Oracle 11i/ R 12,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne,

Minimum 2-letnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy w Shared Service Center

2-letnie doświadczenie w implementacji Life Cycle (gromadzeniu wymagań, ocenie, akceptacji użytkownika, testowaniu, i wdrażaniu ),

Dobra znajomość funkcjonalności oraz konfiguracji aplikacji Oracle,

Doświadczenie w pracy z modułami Aplikacji Oracle powiązanymi z jednym z następujących modułów: Finansowym (jak: GL, AP,AR,CM, iExp, GIS),

Łańcuchu dostaw (jak: zarządzanie magazynem, zaawansowane planowanie łańcucha dostaw),

Zamówień (jak: Telesprzedaż, Proces realizacji wysyłki)

Wiedza z zakresu metodologii AIM,

Wiedza praktyczna z zakresu pisania zapytań w  SQL,

Płynna znajomość języka angielskiego,

Dyspozycyjność do podróżowania w wymiarze 25 % czasu pracy,

Mile widziana znajomość aplikacji Oracle Hyperion,

Mile widziane doświadczenie w SOA.

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.