Programista PHP

I3D
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • http://i3d.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

I3D to grupa spółek wykorzystujących i zajmujących się rozwojem technologii wirtualnej rzeczywistości. Jesteśmy liderem w tej branży w Polsce i tej części Europy. Świadczymy usługi w zakresie grafiki komputerowej. Tworzymy interaktywne i trójwymiarowe wizualizacje dowolnych obiektów. Nasze animacje, trójwymiarowe prezentacje, konfiguratory, symulatory, interaktywne strony WWW wykorzystywane są m.in. do prezentacji, szkoleń, w sprzedaży i marketingu czy wzornictwie. Zespół tworzą najlepsi graficy komputerowi i programiści. Więcej o firmie znajdziesz na naszej stronie: http://i3d.pl/ albo na naszym kanale na YT: https://www.youtube.com/user/i3DVRhouse?feature=watch .

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

→ Tworzenie stron WWW

→ Projektowanie architektury serwisów WWW, systemów wymiany danych, aplikacji i usług internetowych, z uwzględnieniem skalowalności wysokiej dostępności,

→ Projektowanie i programowanie obiektowe warstwy logiki biznesowej,

→ Projektowanie i programowanie elementów baz danych,

→ Integracja wykonywanych serwisów i aplikacji z systemami zewnętrznymi.

Wymagania:

→ Bardzo dobra znajomość obiektowego PHP,

→ Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych,

→ Znajomość HTML5 i CSS,

→ Znajomość Javascript,

→ Rzetelność, terminowość, wysoka kultura osobistej.

Mile widziane:

→ Doświadczenie na stanowisku Programista PHP powyżej 2 lat

Zatrudnionym kandydatom firma oferuje:

→ Warunki finansowe zależne od umiejętności i doświadczenia. Szybka możliwość awansu.

→ Zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat).

→ Dostęp do najciekawszych technologii informatycznych , uczestnictwo w innowacyjnych projektach.

→ Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

→ Pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Metodologia pracy

O I3D

Przykładowe projekty:

  • Aplikacje szkoleniowe dla studentów uniwersytetów medycznych EFizjologia: http://i3d.pl/1069,produkty.html#|i1077
  • Aplikacje szkoleniowe dla studentów Politechniki Śląskiej InterEDU: http://i3d.pl/1069,produkty.html#|i1076
  • Symulator szkoleniowy dla operatorów kolejki Becker Warkop: https://www.youtube.com/watch?v=_GTICfs3JG4&list=PL_QzdDwTxuTp9i3KDDGW5Zif0GB-JigqB&feature=c4-overview-vl
  • Symulator szkoleniowy z hełmem HMD i rękawicami VR dla personelu technicznego: http://i3d.pl/505,case-studies.html#|i1100

I wiele, wiele innych ...