Android developer

4 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

Narzędzia

Poszukuję Android developera do projektu dla mojego klienta. Tworzenie aplikacji od podstaw - nie ma grzebania w cudzym kodzie, projektujemy i kodujemy od zera. W myśl zasady 'gdzie kucharek sześć tam cycków dwanaście' nie ma miliona koderów - jesteś na projekcie sam. Jestem jeszcze ja, ale to tylko po to żeby jednak ktoś Cię wkurzał - inaczej byłoby za pięknie.
Zalety są takie, że nikt nie zwali na Ciebie, że coś nie działa. Minusy są takie, że Ty też nie masz na kogo zwalić:)

Nie ma miliona dziwnych rejestrów, logowania czasu pracy, raportów itp. Masz być na skype, aplikacja ma powstawać, i jak za komuny - masz rozwiązywać problemy które sam stworzyłeś. Wymagam aby kod był czysty i dobrze skomentowany.

Nie spodziewam się, że będziesz mistrzem Andka i będziesz wiedział wszystko. Spodziewam się, że będziesz chciał napisać zarąbistą apkę, i będziesz chciał to zrobić najlepiej jak się da. I aby to osiągnąć będziesz czytał, szukał i znajdował jak najlepsze rozwiązania.

Klient nie jest debilem który chce napisać kolejnego fejsbuka w weekend za dwa piwa - nie ma jakiegoś chorego ciśnienia. Wymagania i terminy są totalnie realne i osiągalne. Nie pracujemy po czterdzieści godzin na dobę. Nie pracujemy w weekend - no chyba, że zarwałeś środę i orabiasz. Ale to też tylko jak jest tak potrzeba. To nie wyścig szczurów:)

Aplikacja nie będzie odkrywacza - prosta obsługa kilku pierdół. Ma być ładna i sprawna. Tyle. Po skończonej apce będzie kolejna. I kolejna. I kolejna i tak dalej. Nie programujemy dla urządzeń z epoki kamienia łupanego - jedziemy od KitKat w górę, czyli odchodzi zajmowanie się jakimiś porąbanymi błędami dla telefonów za stówkę. Jako repo wykorzystujemy bitBucket - czyli Git. Zarządzanie projektem też tam.

Jak widzisz - jest u nas luźno i spokojnie. Jest już dwóch koderów z doświadczeniem więc zawsze pomożemy i potłumaczymy co trzeba. Atmosfera jak widać po 'fachowym' ogłoszeniu jest koleżeńska - nie korzystamy z żargony korpo - no chyba, że dla jaj:) po prostu robimy to za co nam płacą i jest super. Tobie też się spodoba:)

Forma rozliczenia to umowa o dzieło. Okres próbny 3 miesiące. Po okresie próbnym podwyżka (jak go przejdziesz).

Możesz być studentem, nie musi być pełen etat - po prostu - zawsze idzie się dogadać.

Zapraszam:)

Wymagania

Wymagania:
-doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu aplikacji mobilnych na system Android (projekty na studiach też się liczą - jeżeli tylko nie wyglądają jak projekty na studia)
-Git
-Gradle
-serwisy restowe
-JSON
-material design
-czysty kod
-CZYSTY KOD
-CZYSTY KOD

Zakres obowiązków:
-projektowanie i wykonanie aplikacji
-testowanie i łatanie bugów
-i właściwie to tyle