Programista PHP

NEW-INVEST

5 000 - 6 000 zł netto

Produkt skierowany jest do działów sprzedaży branży farmaceutycznej. Obecnie na tym rozwiązaniu pracuje około 15 producentów farmaceutycznych także firm międzynarodowych.

Miejsce pracy: Poznań, w pobliżu stadionu Lecha

Oferujemy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów w metodyce SCRUM oraz REDMINE,
- możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów,
- możliwość rozwoju zawodowego pod okiem świetnych specjalistów,
- atrakcyjne i komfortowe warunki pracy w centrum Poznania

Wymagania

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie pracować w głównej mierze nad opracowywaniem, tworzeniem, testowaniem i dokumentowaniem zaawansowanych funkcjonalności w istniejącej platformie analitycznej dla klienta biznesowego z branży farmaceutycznej.

Wymagania:
- dobra znajomość programowania obiektowego w PHP 5.3+
- dobra znajomość języka SQL w wersji MySQL
- znajomość JavaScript
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie/pisanie dokumentacji
- znajomość wzorców projektowych oraz architektonicznych
- umiejętność pracy w zespole, bezproblemowość, nastawienie na solidne wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane:
- znajomość systemu kontroli wersji (preferowany Git)
- znajomość frameworka Symfony
- znajomość jQuery
- dobra znajomość HTML5, CSS
- znajomość szablonów Smarty