Programista C# ASP .NET MVC

Sharptec
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Sharptec jest dynamicznie rozwijającą się firmą programistyczną, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania dla biznesu. Naszym głównym produktem jest system do zarządzania obiektami sportowymi GymManager. Poszukujemy osób, którym podobnie jak nam wielką satysfakcję sprawia skuteczne rozwiązywanie kolejnych wyzwań. Pracowników i kandydatów cenimy za pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność za wykonywane zadania, chęć do nauki i dzielenia się zdobytą wiedzą. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA C# ASP.NET MVC

OFERUJEMY:
 udział w nieszablonowych projektach informatycznych
 dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
 samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
 wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz poświęconego czasu
 stabilną pracę wśród profesjonalistów
 duże możliwości rozwoju zawodowego, szybką i prostą ścieżkę kariery

Wymagania

WYMAGANIA:
 wykształcenie wyższe lub studenci kierunków informatyka, telekomunikacja (lub pokrewne)
 znajomość języka C#
 znajomość podstawowych wzorców projektowych
 znajomość relacyjnych baz danych i podstaw SQL
 umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
 zdolność szybkiego uczenia się
 umiejętność pracy indywidualnej
 pracowitość
 umiejętność planowania czasu pracy DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
 znajomość technologii WCF, WPF, ASP .NET, Windows Forms
 znajomość technologii Xamarin
 znajomość problemów wydajności i niezawodności aplikacji
 posiadanie udokumentowanych sukcesów w nauce (stypendia naukowe, udział w
konkursach informatycznych)
 doświadczenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 udział w projektowaniu i rozwijaniu systemów informatycznych
 projektowanie baz danych
 projektowanie oraz programowanie obiektowe w oparciu o analizę wymagań
 serwisowanie aplikacji
 wspieranie procesu testowania

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: [email protected]

Metodologia pracy

O Sharptec

Sharptec jest dynamicznie rozwijającą się firmą programistyczną, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania dla biznesu. Naszym głównym produktem jest system do zarządzania obiektami sportowymi GymManager.