Tester Automatyczny

Ligo Headhunters

4 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia
Inne

Ligo Headhunters dla klienta, który jest operatorem sklepów internetowych oraz wiodąca firmą e-commerce w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:                                                   Tester Automatyczny
                                                Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

• Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
• Pracę z nowoczesnymi technologiami i narzędziami,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Pakiet benefitów

Wymagania

Opis stanowiska:

• Tworzenie, przeprowadzanie i utrzymywanie testów automatycznych dla aplikacji webowych opartych o Selenium Webdriver w języku Java,
• Sprawdzanie zgodności rozwiązań z przyjętymi założeniami,
• Współpraca z zespołem projektowym (programiści Front-end i Back-end, Product Owner),
• Identyfikacja krytycznych funkcjonalności z punktu widzenia sklepu e-commerce,
• Analiza dokumentacji biznesowej,
• Kreatywne tworzenie złożonych scenariuszy testowych,
• Raportowanie błędów. Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie rozwoju testów automatycznych za pomocą Selenium Webdriver,
• Znajomości języka Java, w tym programowania obiektowego,
• Praktycznej znajomości TestNG/Junit,
• Znajomości Xpath, regexp, Page Object Pattern,
• Znajomości narzędzi: Firebug lub podobne,
• Znajomości zagadnień z obszaru zarządzania projektami informatycznymi oraz zarządzania procesami testów,
• Chęci rozwoju w zakresie testowania automatycznego,
• Umiejętności analitycznego myślenia,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Dokładności, skrupulatności, samodzielności w działaniu, komunikatywności.

Mile widziane:

• Wykształcenie wyższe (profil informatyczny lub techniczny),
• Znajomość metodyki SCRUM/Agile,
• Znajomość narzędzi: do zarządzania testami, Jenkins, JMeter, Maven, JIRA, Intellij Idea, Eclipse,
• Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów wydajnościowych,
• Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów bezpieczeństwa,
• Znajomość języka SQL oraz doświadczenie w pracy z serwerami Oracle / PostgreSQL,
• Znajomość języka angielskiego min. w zakresie czytania dokumentacji technicznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podanymi oczekiwaniami finansowymi i dostępności do podjęcia nowej pracy pod adres: [email protected]

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters