Programista Java SE

Connectis

65 - 75 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

Baza danych
Inne

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy tworzącej dedykowane rozwiązania IT, poszukujemy kandydata na stanowisko: Programista Java SE. Projekt jest realizowany w branży logistycznej.

Wymagania

Zakres obowiązków:

- Development nowych funkcjonalności w istniejącym systemie
- Utrzymanie systemu wspierającego procesy biznesowe w niemieckiej firmie kurierskiej.
- Kontakt z klientem

Wymagania kluczowe:

- doświadczenie w programowaniu JAVA SE 7 minimum 2 lata
- znajomość Hibernate 4.2
- znajomość architektury klient serwer
- bardzo dobra znajomość angielskiego

Wymagania mile widziane:

- znajomość Swinga (ostatnia implementacja przed FX)
- znajomość Mokito
- znajomość Oracle
- znajomość Jenkinsa
- praktyczna umiejętność pokrywania kodu testami

Na jak długo? 6 miesięcy (+ przedłużenia - dłuższa współpraca)