Programista Java Script

Nonstop Sp. z o.o.

4 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Dla naszego klienta, firmy z branży IT oferującej wysokowydajne i skalowalne rozwiązania informatyczne poszukujemy doświadczonego programisty Java Script do realizacji nowego projektu w bankowości internetowej dla jednego z największych banków.

Wymagania

Zakres obowiązków:

• praca nad interfejsem systemu w technologii Responsive Web Design

Wymagania: • min. 1 rok doświadczenia w kodowaniu frontu Java Script
• doświadczenie w pracy z frameworkami typu backbone, marionette, bootstrap, requirejs, underscore, jquery
• opcjonalnie doświadczenie w programowaniu PHP / Java
• opcjonalnie znajomość frameworków do pisania testów jednostkowych (JS)
• znajomość biblioteki node.js.
• koniecznie: poczucie humoru i żywa inteligencja

Oferujemy:

• konkurencyjne warunki wynagrodzenia
• ubezpieczenie zdrowotne
• premie projektowe i okolicznościowe