Starszy programista .NET

ABB Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Programisty .NET. Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w projekt mający na celu stworzenie od podstaw systemu do projektowania transformatorów mocy.

Wymagania

Zadania:
  • Analiza wymagań biznesowych i ustalenie najlepszego sposobu rozwiązania;
  • Projektowanie i programowanie aplikacji w oparciu o .NET 4.5;
  • Praca według metodyki Scrum;
  • Współpraca oraz komunikacja z międzynarodowym zespołem.
Wymagania:

  • Ukończone studia minimum I-go stopnia (preferowane kierunki: informatyka, elektrotechnika, automatyka i robotyka);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty;
  • Doskonała znajomość platformy .NET
  • Znajomość MS SQL oraz MS TFS
  • Doświadczenie w ASP.NET, WCF mile widziane;
Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas trwania projektu;
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Dodatek mieszkaniowy dla osób relokujących się;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dostęp do platformy e-learningowej);
  • Możliwość uczestnictwa w wybranych eventach/konferencjach branżowych;
  • Miłą atmosferę pracy.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O ABB Sp. z o.o.

Międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu. Działa w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka; producent stacji i systemów elektroenergetycznych, aparatury elektrycznej, aparatur rozdzielczych wysokich, średnich oraz niskich napięć.