Tester oprogramowania

CPL Jobs
Język programowania
Narzędzia

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i innowacyjnej firmy o zasięgu globalnym poszukujemy utalentowanych Testerów oprogramowania.

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy
- opiekę zdrowotną, kartę multisport
- pakiet relokacyjny
- szkolenia wewnętrzne
- możliwość wyjazdów służbowych
- pracę w międzynarodowym środowisku w miłej I przyjaznej atmosferze

Jeżeli oferta wydała Ci się interesująca to bardzo prosimy o przesłanie swojego CV w wersji polskiej i angielskiej.

Wymagania

Zakres obowiązków: - zapewnienie odpowiedniej jakości oprogramowania
- analiza wymagań
- tworzenie scenariuszy testowych
- automatyzacja testów
- przygotowywanie środowiska testowego
- analiza i raportowanie wyników.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja itp.)
- minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- doświadczenie w testowaniu
- dobra znajomość języka angielskiego
- podstawowa znajomość języków skryptowych (Perl, Python itp.)
- znajomość protokołów sieciowych oraz środowiska Unix/Linux

Metodologia pracy

O CPL Jobs

placing people first
CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.