Projektant Programista JEE/Spring/Hibernate

CASUS FINANSE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych

Grupa Casus Finanse to prężnie i dynamicznie rozwijające się Spółki z sektora zarządzania wierzytelnościami. Nasza Grupa jest Liderem w swojej branży, gdzie największym kapitałem są jej pracownicy i współpracownicy. Od kilkunastu lat, budujemy swoją pozycję wspierając i rozwijając swoich pracowników. Jeżeli chcesz uczestniczyć w sukcesie naszej Grupy, ponosić za siebie i innych odpowiedzialność, do tego chcesz i lubisz się rozwijać oraz zdobywać nowe umiejętności, a partnerskie relacje nie stanowią dla Ciebie problemu, to DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie oprogramowania. Zatrudniona osoba będzie również brała udział w pracach architektonicznych oraz analitycznych.

Kluczowe zadania:

  • uczestniczenie w procesie analizy wymagań
  • projektowanie i utrzymanie systemów IT produkowanych w Grupie Casus
  • projektowanie testów automatycznych dla tworzonych rozwiązań
  • optymalizowanie procesów wytwarzania systemów informatycznych
Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym
  • pakiet szkoleń wewnętrznych
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek informatyczny)
  • bardzo dobra znajomość języka JAVA
  • bardzo dobra znajomość Spring Framework oraz Hibernate
  • znajomość metodyki SCRUM będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz funkcjonalnej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działani

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • zniżki w wybranych lokalach