Front-End Developer

Ateria Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Ateria Sp. z o.o. to firma skupiająca pasjonatów e-commerce oraz działalności w szeroko pojętym Internecie. Posiada młody, kreatywny zespół i stanowi część grupy kapitałowej DGA SA. Poszukiwany - Front-End Developer

Główne obowiązki:
- przygotowywanie szablonów html/css na podstawie plików graficznych,
- aktualizacja i formatowanie treści w serwisach webowych firmy,
- tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript dla interfejsów użytkownika,
- współtworzenie dużej platformy internetowej,
- kodowanie newsletterów.

Wymagania:
- dobra znajomość HTML (również HTML5 oraz xHTML),
- dobra znajomość CSS (również CSS3),
- dobra znajomość Javascript,
- dobra znajomość jQuery,
- podstawowa znajomość programu Photoshop,
- umiejętność cięcia szablonu strony z pliku .psd,
- praktyczna znajomość Responsive Web Design.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość frameworków PHP (przed wszystkim: zend framework),
- umiejętność tworzenia szablonów dla aplikacji PHP (Smarty),
- znajomość popularnych systemów CMS,
- znajomość Bootstrap3,
- umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu pod różne przeglądarki i platformy,
- umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim.

Mile widziana:
- chęć do ciągłego kształcenia się i rozwijania umiejętności,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
- dokładność i dobra organizacja pracy.

Pracownikom oferujemy:
- świetną atmosferę pracy w kreatywnym zespole,
- szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej,
- pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym środowisku,
- elastyczny czas pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Serdecznie zapraszamy!