JavaScript Developer

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania, przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności? Jeśli tak, aplikuj! Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie osób na stanowisko JavaScript Developer.

Oferujemy:

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:) i przede wszystkim świetną atmosferę pracy
AKTYWNOŚĆ:Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie...)
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne piwne WyPADy
ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego

Wymagania

Obowiązki: Projektowanie oraz implementacja frontend'u aplikacji
Implementacja kodu związanego z warstwą frontend aplikacji
Uczestnictwo w budowie nowych lub rozbudowie istniejących systemów informatycznych

Oczekujemy:

Doświadczenie w obszarze front-end z wykorzystaniem: HTML, HTML5, XHTML, CSS, CSS3
Znajomość JavaScript i powiązanych zagadnień ( jQuery)
Doświadczenie z repozytorium kodu (np. SVN, GIT), narzędziami do zarządzania zadaniami (Jira)
Znajomość Prototype, AngularJS, backbone.js.
Znajomość wzorców projektowych
Doświadczenie w projektowaniu i implementacji interfejsów
Wiedza z zakresu standardów i trendów w rozwoju aplikacji typu front-end
Doświadczenie w pracy zespołowej
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!