Tester Aplikacji Mobilnych

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Testera Aplikacji Mobilnych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie należała do zespołu programistów i specjalistów mobile przygotowujących rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne. Tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych.

Oferujemy:

Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju

Wymagania

Obowiązki: Współpraca z działem programistów i Project Managerem
Sporządzanie i monitorowanie harmonogramów testów
Przygotowywanie scenariuszy testów
Przygotowywanie danych testowych
Przeprowadzanie testów gier i aplikacji na urządzeniach mobilnych
Wykonywanie testów funkcjonalnych
Monitorowanie i obsługa błędów aplikacji
Analiza, planowanie i wykonywanie testów regresyjnych
Analiza wyników i raportowanie rezultatów testów

Oczekujemy:

Znajomość metod testowania oprogramowania
Doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych oraz raportowaniu wyników testów
Doświadczenie w testowaniu aplikacji na urządzenia mobilne
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel
Zdolności analityczne, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
Mile widziana będzie znajomość narzędzi do automatyzacji testów

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!