Programista iOS

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Programisty iOS. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie należała do zespołu programistów i specjalistów mobile przygotowujących rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne. Tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych.

Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych,
nieformalną i przyjazną atmosferę pracy,
możliwość rozwoju.

Wymagania

Obowiązki: programowanie aplikacji na urządzenia mobilne – platforma iOS,
projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym,
tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej.

Wymagania:

znajomość platformy iOS,
bardzo dobra znajomość Objective – C, XCode,
bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego,
znajomość systemu wersjonowania Git,
znajomość wzorców projektowych,
znajomość branży urządzeń mobilnych.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!