Programista ETL (Informatica)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Baza danych

Oferujemy: BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:) i przede wszystkim świetną atmosferę pracy
AKTYWNOŚĆ:Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie...)
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne piwne WyPADy
ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego

Wymagania

Obowiązki: Uczestnictwo w realizacji projektów z obszaru BI w zespole specjalistów integracji danych (ETL)
Przygotowywanie i implementacja procesów ETL
Optymalizacja zapytań SQL

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku SQL
Dobra znajomość baz danych: MSSQL, Oracle lub innych
Znajomość narzędzia ETL Informatica
Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań oraz pracy w grupie
Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z klientem obcojęzycznym
Mile widziana znajomość innych narzędzi ETL: SSIS, OWB, Data integrator, itp
Doświadczenie w zakresie budowy hurtowni danych

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!