To ogłoszenie wygasło w dniu 2015-11-26 12:21.
RECRUIT.PL

Programista Android

RECRUIT.PL

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Programisty Android. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie należała do zespołu programistów i specjalistów mobile przygotowujących rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne. Tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych.

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych,
nieformalną i przyjazną atmosferę pracy,
możliwość rozwoju.

Wymagania

Obowiązki: programowanie aplikacji na urządzenia mobilne – platforma Android,
projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym,
tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej.

Wymagania:

znajomość platformy Android,
bardzo dobra znajomość Java, C,
bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego,
znajomość wzorców projektowych,
znajomość branży urządzeń mobilnych,
XML, JSON,
znajomość Git lub innego systemu wersjonowania.

RECRUIT.PL

Trafny wybór!