Tester oprogramowania

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją układów elektronicznych, poszukujemy Testera oprogramowania / Specjalisty ds. Testów.

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
elastyczne godziny pracy
narzędzia pracy (komputer, telefon)
pakiet socjalny, medyczny
szkolenia specjalistyczne
szkolenia językowe

Wymagania

Obowiązki: wykonywanie testów oprogramowania systemów wbudowanych
tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
analizowanie i raportowanie wyników testów
przygotowywanie i dbałość o dokumentację testową
współpraca z działem software i innymi działami firmy

Wymagania:

minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania wbudowanego (embedded)
wiedza z zakresu procesów i narzędzi testowych
wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne)
będą brani pod uwagę również studenci posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe
znajomość LabView oraz Test Stand
podstawowa wiedza z zakresu elektroniki
znajomość języka angielskiego
zdolności analityczne
umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność pracy na wielu projektach równocześnie
umiejętności interpersonalne

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!